Dwa piłkarskie hity jednego dnia: Polska - Anglia i Brazylia - Japonia!

Tego jeszcze w historii polskiej piłki nie było - jednego dnia dojdzie w naszym kraju do dwóch interesujących meczów. 16 października w Warszawie Polska zagra z Anglią, a we Wrocławiu Brazylia z Japonią.
Wrocław zorganizuje na swoim stadionie mecz reprezentacji Brazylii z Japonią. Bez udziału PZPN przedstawiciele Wrocławia nawiązali kontakt z agencją marketingową, z którą podpisaną umowę ma federacja Brazylii. Wynegocjowano, że 16 października na Stadionie Miejskim dojdzie do spotkania Brazylia - Japonia.

To termin UEFA, więc obie reprezentacje mogą przyjechać w najsilniejszym składzie. W efekcie we Wrocławiu możemy zobaczyć tak słynne gwiazdy jak: Kaka z Realu Madryt, Pato i Robinho z AC Milan, czy Ronaldinho z Flamengo. Jeszcze ciekawszy jest fakt, że również 16 października dojdzie w naszym kraju do meczu Polska - Anglia w eliminacjach do finałów MŚ 2014!

- We Wrocławiu mecz się rozpocznie o godz. 16, a Polacy z Anglikami zagrają wieczorem około godz. 21, najprawdopodobniej na Stadionie Narodowym w Warszawie. U nas każdy kibic po meczu Brazylii będzie mógł zostać na stadionie i na ogromnych telebimach obejrzeć relacje z pojedynku Polska - Anglia - opowiada Michał Janicki, wiceprezydent Wrocławia.

Stadion Miejski we Wrocławiu będzie jedną z aren Euro 2012. Pomieści prawie 43 tys. widzów.