Grecki Playboy kusi okładką: Przyjeżdżajcie do Polski na Euro 2012

We Wrocławiu nie widać zbyt wielu fanów reprezentacji Grecji - na ulicach zdecydowanie dominują Czesi i Rosjanie. Widocznie greckim kibicom nie wpadło w ręce czerwcowe wydanie Playboya...
Z okładki greckiego Playboya płynie jedno przesłanie: "Jedźcie do Polski. Jeśli nie dla futbolu, to dla pięknych kobiet!". Siedemnaście urodziwych dziewcząt na zdjęciu występuje nago. Modelki mają na sobie jedynie podkolanówki. Żeby nie pokazać wszystkiego, zasłaniają się piłkami, na których widzimy napis: "Polska". Jest też narysowane serce i logo mistrzostw w Polsce i na Ukrainie. Wszystko oczywiście w kolorach biało-czerwonych. Panie, wśród których dostrzec można zarówno brunetki jak i blondynki, patrzą zalotnie. Tak, jakby chciały powiedzieć: "W Polsce jest nas dużo więcej".

Niestety, w stolicy Dolnego Śląska trudno dostrzec greckich kibiców, którzy odpowiedzieliby na apel swoich rodaków. Jest ich mało, a na dzień przed wtorkowym spotkaniem Grecja-Czechy widać właściwie tylko Czechów.

W poniedziałek, kiedy reprezentacja piłkarzy Grecji przyjechała do Wrocławia, to pod hotelem Plaza nie witał ich absolutnie nikt. Przyjazdem ekipy zainteresowana była jedynie grupka dziennikarzy i ochraniający ich policjanci.