Polish Masters: Legenda Śląska Dariusz Sztylka dziś oficjalnie kończy karierę

Przed niedzielnym meczem Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao odbędzie się oficjalne pożegnanie wieloletniego kapitana Śląska Dariusza Sztylki, który po zdobyciu mistrzostwa Polski zakończył piłkarską karierę.
Podczas niedawnej przedsezonowej prezentacji klub podziękował wszystkim zawodnikom, którzy odeszli z zespołu po zdobyciu mistrzowskiego tytułu. Teraz przyszedł czas na pożegnanie Dariusza Sztylki, który zdecydował się na zakończenie kariery.

Dariusz Sztylka spędził w Śląsku ponad 11 lat. Z wrocławskim klubem wywalczył awans do II ligi i do ekstraklasy oraz kolejno zdobył Puchar Ekstraklasy, wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski. W zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał 263 spotkania, strzelając w nich osiemnaście bramek.

Pożegnanie wieloletniego kapitana WKS-u odbędzie się przed niedzielnym meczem Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao, który rozpocznie się w niedzielę o godz. 11:45 na Stadionie Miejskim w ramach turnieju Polish Masters.

Zobacz także
 • Krzysztof Wołczek (bez koszulki) w zeszłym sezonie został ze Śląskiem mistrzem Polski. Teraz zagra w Miedzi Legnica Dariusz Sztylka: Historia Śląska pokazuje, że nawet z otchłani można wejść na szczyt
 • Polish Masters: Śląsk Wrocław przegrał z Athletic Bilbao w meczu o III miejsce
 • Dariusz Sztylka i Krzysztof Wołczek w Śląsku już nie zagrają
Komentarze (3)
Polish Masters: Legenda Śląska Dariusz Sztylka dziś oficjalnie kończy karierę
Zaloguj się
 • 11max11

  Oceniono 10 razy 10

  Wielki szacunek i wielkie dzięki za to co zrobiłeś dla ŚLĄSKA Panie Darku dużo zdrowia dla ciebie i całej twojej rodziny:) Ktoś tak doświadczony jak ty przydał by się w sztabie szkoleniowym ŚLĄSKA:)

 • kaziunciu

  Oceniono 4 razy 4

  powodzenia Panie Sztylka!!!! Taka kolej rzeczy jedni odchodzą a widać po dzisiejszym meczu że niedługo młodzi nadejdą.

 • archon21

  Oceniono 3 razy 3

  Wyprowadziłeś nas z ciemnych czeluści III ligi. Ty wierzyłeś i walczyłeś podczas gdy inni się poddali. Nigdy nie zapomnimy Twojego zaangażowania w grę i sił które zostawiłeś na boisku. Powodzenia Darku, dużo zdrowia i oby życie wciąż układało się dla Ciebie szczęśliwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX