Sport.pl

Wrocławski poseł po przełożeniu meczu Polska - Anglia: J***ć PZPN

Poseł PO Maciej Zieliński po przełożeniu meczu Polska - Anglia napisał na Facebooku: ?Muszę zaśpiewać znaną piosenkę o PZPN bo brak mi słów na tą żenadę. JEBAĆ PZPN !!!?.
Wczoraj o godz. 21 Polacy mieli zmierzyć się z Anglią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2014. Spotkanie nie doszło jednak do skutku z powodu intensywnych opadów deszczu. Piłkarze nie mogli grać na Stadionie Narodowym, choć to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Europie, który dodatkowo ma zasuwany dach. O tym, by z tego skorzystać, nikt jednak wcześniej nie pomyślał.

Po tym, jak okazało się, że spotkanie Polaków z Anglikami zostanie przełożone na środę na godz. 17, wrocławski poseł Platformy Obywatelskiej i były znakomity koszykarz Śląska Wrocław, a obecnie jego prezes - Maciej Zieliński zamieścił na portalu społecznościowym Facebook taki wpis: "Muszę zaśpiewać znaną piosenkę o PZPN bo brak mi słów na tą żenadę. JEBAĆ PZPN". Dziś poseł tłumaczy, że zrobił to pod wpływem emocji i przeprasza tych, którzy poczuli się urażeni.

Więcej o:
Komentarze (6)
Wrocławski poseł po przełożeniu meczu Polska - Anglia: J***ć PZPN
Zaloguj się
 • arsem

  Oceniono 15 razy 11

  Przecież tu nie ma za co przepraszać!!!!

  A jeśli już, to chyba PZPN powinien przeprosić za taką kompromitację.

 • kdomag

  Oceniono 10 razy 6

  Widzisz "zielony" że pływasz i zabierasz głos kiedy pojawia się Grześ, ale jak Grześ odejdzie i znów zostawi Śląsk (a zostawi!!! niestety), to wtedy zapytam: gdzie jest "zielony", o qrwa gdzie jest zielony? a co dalej z Naszym Śląskiem? Już przestałem na mecze chodzić, bo nie wierzę w politykę, tylko w Śląsk... ale już tylko ręczna jest uczciwa...

 • sui

  Oceniono 3 razy -1

  taki żarcik sytuacyjny :) dowcipy.autentyki.pl/?dowcipID=1898

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX