Sport.pl

Śląsk nie awansował jeszcze do półfinału Pucharu Polski, ale ewentualnego rywala pozna już dziś

Śląsk nie awansował jeszcze do półfinału Pucharu Polski, ale ewentualnego rywala pozna już dziś. W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się dzisiaj losowanie kolejnej fazy rozgrywek. Mistrz Polski nadal ma zaległe jedno spotkanie ćwierćfinałowe z Flotą. Do rewanżu dojdzie 27 marca w Świnoujściu.
Mistrzowie Polski z Flotą rozegrali jak dotąd jedno spotkanie. We Wrocławiu podopieczni trenera Stanislava Levego w dramatycznych okolicznościach pokonali zespół ze Świnoujścia. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie meczu zdobył Piotr Ćwielong. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. Rewanż miał odbyć się 13 marca, jednak ze względu na zły stan murawy spowodowany ciężkimi warunkami atmosferycznymi mecz przełożono na 27 marca.

Mimo to wrocławianie już dzisiaj poznają ewentualnego rywala w półfinale Pucharu Polski. Losowanie odbędzie się ok. godz. 18 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rywalami Śląska w dalszej fazie rozgrywek mogą być: Wisła Kraków, Ruch Chorzów lub zwycięzca z pary Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa. W tym roku po raz pierwszy zmieniono formułę rozgrywania finału. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się w dwumeczu rozegranym 2 i 8 maja. Gospodarzem pierwszego pojedynku będzie zwycięzca pierwsze pary półfinałowej Pucharu Polski, która zostanie wyłoniona podczas dzisiejszego losowania.

Więcej o:
Komentarze (2)
Śląsk nie awansował jeszcze do półfinału Pucharu Polski, ale ewentualnego rywala pozna już dziś
Zaloguj się
  • marszal95

    Oceniono 9 razy 5

    Rywalami Śląska w dalszej fazie rozgrywek mogą być: Wisła Kraków, Ruch Chorzów lub zwycięzca z pary Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa. Autor tego teksyu chyba ma cos nie tak z glowa skoro pisze ze slask juz awansowal bez rewanzu z flota, a w dalszej czesci o zwyciezcy pary Legia Olimpia, FLOTA AWANSUJE DALEJ A STRONNICZY REDAKTOREK NA ZBITY PYSK POWINIEN ZOSTAC WYWALONY Z ROBOTY!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX