Są ceny biletów na mecz reprezentacji Polski we Wrocławiu. Wejdziesz już od 20 zł

Polski Związek Piłki Nożnej podał ceny biletów na mecz Polska - Słowacja, który 15 listopada o godz. 20.45 odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Najtańsze wejściówki na spotkanie będą kosztowały 20 zł.
Jak informuje PZPN, sprzedaż biletów będzie podzielona na dwie fazy. W pierwszej, trwającej od dziś do 26 października, wejściówki będą dostępne tylko dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Wówczas bilety będą kosztować odpowiednio: 50 zł (kategoria 1.), 30 zł (kategoria 2.) 20 zł (kategoria 3.) oraz bilet rodzinny 20+5 zł.

W fazie sprzedaży otwartej - trwającej od 27 października do 15 listopada -wejściówki będą mogli kupić wszyscy kibice. Wówczas będą one kosztować 65, 45 oraz 35 zł. Bilet rodzinny będzie kosztował 30+10 zł. Niepełnosprawni w obu przypadkach wejdą na mecz za 15 zł.

Bilety na mecz Polska - Słowacja będą sprzedawane jedynie przez platformę internetową www.kupbilet.pl. Sprzedaż nie będzie prowadzona w stadionowych kasach.

15 listopada reprezentacja biało- czerwonych zagra po raz czwarty. Wcześniej Polacy przegrali na Stadionie Miejskim z Włochami i Czechami (to ostatnie spotkanie w ramach Euro 2012) oraz zwyciężyli z Mołdawią.

Spotkanie piłkarskiej kadry Polski we Wrocławiu będzie debiutem nowego selekcjonera. Zastąpi on Waldemara Fornalika.