Weź udział w akcji: I Ty możesz zostać maratończykiem

Wrocław Maraton zaprasza zarówno amatorów, jak i doświadczonych biegaczy do wzięcia udziału w 7. edycji programu ?I Ty możesz zostać maratończykiem?. Start programu już 8 marca o godz. 9 na pergoli Stadionu Olimpijskiego.
Biegacze sami będą mogli wybrać miejsce, gdzie chcą trenować. Zajęcia będą bowiem prowadzone na Stadionie Olimpijskim, w parku Grabiszyńskim oraz w parku Zachodnim. W Oławie sympatycy biegów trenować będą w parku Miejskim. Cykl treningowy obejmuje przygotowania do 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu oraz 33. PKO Wrocław Maratonu.

Uczestnicy pod okiem doświadczonych trenerów biegów długich będą uczyć się technik biegania, a także pracować nad wytrzymałością oraz kondycją. Poznają także smak sportowej rywalizacji podczas kontrolnych biegów oraz masowych imprez biegowych.

Warto dodać, że na treningach pojawią się mistrzowie Polski w biegach długodystansowych - Sylwia Ejdys-Tomaszewska i Arkadiusz Gardzielewski. Na uczestników akcji ITMZM czeka pakiet korzyści, czyli specjalne oferty przygotowane przez partnerów programu.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są:

- w siedzibie organizatora - MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7-15, wejście B, pokój nr 55,

- drogą elektroniczną po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu skanu na adres e-mail: pawel.szwed@mcs.wroc.pl,

- przed pierwszym treningiem u koordynatora programu - Pawła Szweda.

Więcej informacji można znaleźć na www.wroclawmaraton.pl