Żużlowa PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław kontra GKM Grudziądz

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław w niedzielę zmierzą się z GKM-em Grudziądz. To pierwszy ligowy mecz w tym roku we Wrocławiu.
W trzeciej kolejce żużlowej Ekstraligi Betard pierwszy raz wystąpi we Wrocławiu. Rywalem będzie beniaminek z Grudziądza, w barwach którego występuje Tomasz Gollob. GKM z dwoma punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli, Betard z jednym remisem oraz porażką jest na siódmej, przedostatniej pozycji.

W związku z remontem i przebudową Stadionu Olimpijskiego w 2015 roku oglądanie meczów wrocławskich żużlowców będzie utrudnione. WTS w komunikacie poinformował, że dostępna liczba miejsc siedzących na stadionie jest ograniczona i wynosi 3739. W efekcie kibicom udostępnione będą miejsca siedzące wyłącznie po stronie trybuny wschodniej (od strony wieży zegarowej). Na wszystkie pojedynki we Wrocławiu nie będą wpuszczani kibice gości.

Bilety na pojedynek kosztują: 29 zł, 39 zł, 40 zł, 50 zł. Sprzedaż biletów prowadzona jest do niedzieli do godz. 12 lub do wyczerpania biletów poprzez portal internetowy www.kupbilet.pl. Jeśli wszystkie bilety nie zostaną sprzedane przez internet, to w godz. 15-17 można je będzie kupić w kasie na Stadionie Olimpijskim.

Mecz Betard - GKM rozpocznie się w niedzielę o godz. 16.45 na Stadionie Olimpijskim.

Awizowane składy:

Grudziądz: 1. Artiom Łaguta, 2. Daniel Jeleniewski, 3. Rafał Okoniewski, 4. Krzysztof Buczkowski, 5. Tomasz Gollob, 6. Marcin Nowak

Betard: 9. Tai Woffinden, 10. Vaclav Milik, 11. Tomasz Jędrzejak, 12. Michael Jepsen Jensen, 13. Maciej Janowski, 14. Adrian Gała