Futboliści Panthers Wrocław promują X SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

W sobotę, 11 lipca, na Stadionie Wrocław zostanie rozegrany X SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego - zagrają w nim obrońcy tytułu mistrzowskiego Seahawks Gdynia oraz wicemistrzowie Panthers Wrocław
Od dziś do niedzieli na wrocławskim pl. Solnym przeprowadzone zostaną imprezy promujące finałowy mecz. Na pl. Solnym powstanie boisko do futbolu amerykańskiego, gdzie swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy Panthers Wrocław oraz Babatunde Aiyegbusi - zawodnik Minnesota Vikings z ligi NFL.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 17, gdy na boisku zobaczymy pokazowy trening z udziałem juniorów Panthers Wrocław, którzy dwa tygodnie temu zdobyli Mistrzostwo Polski. Tuż po nich na murawie pl. Solnego zaprezentują się Wild Cats Cheerleaders. Zobaczymy pokazy tańca, które będziemy mogli podziwiać także w trakcie X SuperFinału. Wieczór należeć będzie do seniorów Panter, którzy tydzień przed bitwą o mistrzostwo Topligi zachęcą wszystkich kibiców do nauki gry w futbol i przeprowadzą ciekawe konkursy.

Z kolei w sobotę o godzinie 15. na pl. Solnym pojawi się Babatunde Aiyegbusi, który przeprowadzi trening z juniorami.