Ferie na sportowo: Zgłoś się i zagraj w Zimowym Turnieju Piłkarskim we Wrocławiu

Zimowy Turniej Piłkarski zorganizowany przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław rozegrany zostanie od 1 do 12 lutego. W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno zawodnicy na co dzień trenujący w drużynach piłkarskich, jak i amatorzy.
- Bazując na doświadczeniach z poprzednich lat spodziewamy się nawet pół tysiąca uczestników - mówi Tomasz Kinal, jeden z organizatorów turnieju.

Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje drużyny do udziału w turnieju. Start w zawodach jest bezpłatny, a rywalizacja odbędzie się w siedmiu kategoriach wiekowych - od ŻAKÓW (rocznik 2007 i młodsi), do MŁODZIEŻOWCÓW (rocznik 1994 i młodsi).

Każdy ze zgłaszanych zespołów powinien składać się z minimum 4 zawodników z pola, bramkarza i do 5 rezerwowych. Mile widziani są zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Mecze będę rozgrywane w hali MCS przy ulicy Parkowej, codziennie od 9.00 do 15.00.

Wszyscy młodzi zawodnicy otrzymają za udział w Turnieju bilet na mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków, a najlepszy z zespołów zostanie uhonorowany na murawie Stadionu Wrocław podczas tego spotkania!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27.01.2016 r. do godz. 14.00 drogą elektroniczną pod adresem e-mail: turniej@mcs.wroc.pl.

Podstawą zgłoszenia jest dostarczenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony www.mcs.wroc.pl (zakładka imprezy sportowe / Zimowy Turniej Piłkarski).

Więcej informacji na stronie www.mcs.wroc.pl.