Sport.pl

Czeska gazeta o hotelu Monopolu: Ależ luksusy!

Zobaczcie, jakie luksusy czekają naszych piłkarzy w hotelu na Euro 2012 - pisze czeski tabloid ?Blest? przedstawiając galerię zdjęć z wrocławskiego hotelu Monopol. To tu reprezentacja naszych południowych sąsiadów zamieszka przed mistrzostwami Europy.
Gazeta cytuje także Joannę Sikor z "Monopolu", która miała zadeklarować, że na Euro 2012 czeskich piłkarzy będzie wspierać nawet bardziej od Polaków. Poza tym tabloid pisze, że wrocławski hotel jest w środku prawdziwym królestwem złota i czerwieni, a z zewnątrz również wygląda imponująco. Jak czytamy w gazecie " Oferuje on swoim gościom prawdziwy luksus, który widać wszędzie. Zaczyna się na dachu z pięknym tarasem, a kończy w piwnicy, gdzie jest spa".

"Blest" pisze również o czekających na czeskich piłkarzy: basenie, łóżkach do aromaterapii czy grotach solnych. Tabloid stwierdza także, iż tak samo piękny jak hotel Monopol jest wrocławski stadion, na którym reprezentacja Czech rozegra trzy mecze grupowe Euro 2012. Jak podaje gazeta obiekt przypomina Alianz Arenę w Monachium, a okryty jest specjalną powłoką, która podobnie jak ta monachijska, podświetla się na różne kolory.

Jeśli więc dziennikarze "Blestu" przyjadą wkrótce do Wrocławia, to może czekać ich przykra niespodzianka. Wówczas dowiedzą się bowiem, że podświetlenie nie działa i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zacznie.

Na koniec czeska gazeta pisze iż teren wokół areny nadal nie jest wykończony, a wewnątrz drobnych poprawek wymaga choćby szatnia gości. Jak puentuje "Blest". " Euro 2012 się zbliża, a wykończenie prac we Wrocławiu idzie niezwykle powoli"

Więcej o: