Śląsk zremisował z uczestnikiem Ligi Mistrzów

W swoim drugim sparingu na Cyprze Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z mistrzem Rumunii - Otelulem Galati.
Żyj sportem razem z nami, jesteśmy także na Facebooku - wroclaw.sport.pl>

Wrocławianie wyszli na prowadzenie w 27. minucie, po strzale Mateusza Cetnarskiego, który wykończył kontratak zespołu. Asystę przy tym trafieniu zaliczył nowy nabytek Śląska - Słoweniec Dalibor Stevanović.

Otelul wyrównał w 58. minucie, po trafieniu Gabriela Vigliantiego. Kilka minut później trener Orest Lenczyk wymienił cały skład, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Śląsk Wrocław - Otelul Galati 1:1 (1:0).

Śląsk: Kelemen (62. R.Gikiewicz) - Socha (62. Wołczek), Pietrasiak (62. Celeban), Fojut (62. Pawelec), Mraz (62. Spahić) - Elsner (62 Sztylka), Kaźmierczak (62. Wasiluk) - Cetnarski (62. Ćwielong), Stevanović (62. Dudek), Sobota (62. Madej), Voskamp (52. Ł.Gikiewicz (72. Diaz)).