Sport.pl

Jeszcze tylko dziś taniej kupisz bilet na mecz Śląska

Piątek jest ostatnim dniem przedsprzedaży biletów na mecz Śląska z Ruchem Chorzów. To oznacza, że jeszcze tylko dziś wejściówki na to spotkanie będą tańsze. W dzień pojedynku bilety podrożeją.
W piątek bilet na trybuny B i D kosztować będzie 21 zł (ulgowy 17 zł, rodzinny 33 zł), a na trybunę C 37 zł (ulgowy 30 zł, rodzinny 54 zł). Wejściówki można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w punktach kasowych ustawionych od strony ul. Królewieckiej, które dziś czynne będą w godz. 9-19. Piątek to także ostatni dzień, w którym wejściówki na spotkanie z Ruchem będzie można kupić w systemie online, pod adresem: bilety.slaskwroclaw.pl Sprzedaż w systemie on-line zostanie zakończona o godz. 19. W sobotę bilety będzie można kupić tylko w kasach przy ul. Oporowskiej (czynne w godz. 9-17) oraz w punktach kasowych Stadionu Miejskiego od strony ul. Królewieckiej (czynne od godz. 9 do ostatniego klienta). Tego dnia wejściówki tradycyjnie podrożeją: wejście na trybuny B i D kosztować będzie 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł), a na trybunę C 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł).

Dotychczas na mecz Śląska z Ruchem sprzedano 12 tys. biletów. Spotkanie wrocławian z chorzowianami rozpocznie się w sobotę o godz. 18, na nowym stadionie na Maślicach.

Więcej o:
Komentarze (1)
Jeszcze tylko dziś taniej kupisz bilet na mecz Śląska
Zaloguj się
  • aa.6

    Oceniono 4 razy 4

    Szanowni Wrocławianie! Mrozów już nie będzie nawet w nocy więc do jutra nie będzie śladu po śniegu. Nie róbcie sobie więc jaj :) ... wszyscy na mecz! Hej Śląsk :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX