Ks. Natanek pozdrawia kibiców Śląska Wrocław [WIDEO]

Znany ze swoich kontrowersyjnych wystąpień ksiądz Piotr Natanek podczas jednego ze swoich kazań pozdrowił kibiców Śląska Wrocław.
Podczas jednego z kazań ksiądz Natanek pozdrowił kibiców Śląska i nawiązał do wywieszonego przez nich transparentu Żołnierzy Wyklętych, podczas meczu z Legią Warszawa, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

O księdzu Natanku głośno zrobiło się blisko rok temu, kiedy to w internecie ukazało się jego kazanie "Wiedz, że coś się dzieje", w którym opowiada m.in. o okultyzmie i opętaniu przez szatana. Nagranie było hitem w sieci - obejrzało je kilka milionów internatów.

Za jego kontrowersyjne, często antysemickie wystąpienia, propagowanie prywatnych objawień, podważanie autorytetu biskupów i głoszenie tez niezgodnych z nauką Kościoła, metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz zawiesił zbuntowanego duchownego w prawach kapłana.

Zobacz pozdrowienia księdza Natanka dla kibiców WKS-uZobacz słynne kazanie księdza Natanka (część 1)Zobacz słynne kazanie księdza Natanka (część 2)