Ostre rozmowy w Śląsku. Kibice przyszli na trening

Około 30 fanów pojawiło się w piątek na treningu piłkarzy Śląska Wrocław. Kibice rozmawiali z zawodnikami na temat wyników osiąganych przez drużynę w ostatnim czasie. Klub uspakaja, że ich wizyta była zaplanowana
Kibice dali wyraz swojemu niezadowoleniu z tegorocznych wyników Śląska. Drużyna, która wiosnę rozpoczynała jako lider ekstraklasy i pewniak do europejskich pucharów dziś znacznie obniżyła loty. Wrocławianie nie wygrali kolejnych pięciu meczów z rzędu, czterech w lidze i jednego w pucharze Polski. W tych ostatnich rozgrywkach, po porażce w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym z Arką w Gdyni, Śląsk jest bardzo blisko odpadnięcia z rywalizacji.

Piłkarzy Śląska odwiedziło około 30 fanów. Z relacji jednego z zawodników wynika, że zachowywali się spokojnie, choć nie obyło się bez mocnych słów. Fani zapowiedzieli również, że liczą na wygraną w niedzielnym meczu z Cracovią Kraków. - To była zaplanowana wizyta, piłkarze oraz trenerzy o niej wiedzieli. Nie ma co szukać w tym sensacji. Kibice mają przecież prawo rozmawiać z piłkarzami i sztabem szkoleniowym klubu, który wspierają - mówi rzecznik Śląska Michał Mazur.