Cetnarski: Nie zawsze będziemy wygrywać 3:0, a kibice spokojnie jeść kiełbaski na trybunach

Mateusz Cetnarski, pomocnik Śląska, po meczu z Zagłębiem Lubin stwierdził, że wrocławski zespół potrafi walczyć i będzie grał o mistrza Polski
W ostatnich tygodniach pomocnik Mateusz Cetnarski mało grał w podstawowym składzie Śląska. Siedział najczęściej na ławce rezerwowych lub występował w drużynie Młodej Ekstraklasy. Mecz przeciwko Zagłębiu Lubin Cetnarski rozpoczął na ławce rezerwowych. Ale na boisku pojawił się już po pół godzinie, zastępując kontuzjowanego Stevanovica. Tuż przed przerwą Cetnarski otrzymał świetne podanie od Łukasza Gikiewicza i strzałem z pierwszej piłki pokonał Aleksandra Ptaka. Śląsk wtedy prowadził 2:0 i przez większą część drugiej połowy utrzymywał to prowadzenie, ostatecznie wygrywając 2:1.