Śląsk sprzedaje bilety na mecz z Jagiellonią nawet w Święto Pracy

Bilety na czwartkowe spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok kupić można także we wtorek 1 maja.
Wrocławskiemu klubowi bardzo zależy na wysokiej frekwencji podczas meczu z Jagiellonią Białystok, dlatego bilety na to spotkanie sprzedawane są w każdy dzień - nawet 1 maja, w Święto Pracy. Śląsk chce, aby na trybunach zasiadło jak najwięcej widzów, aby dopingowali zespół mający szanse na mistrzostwo Polski. Poza tym szefom klubu zależy na wysokiej frekwencji, aby trybuny dużego obiektu nie świeciły pustkami. A czasu na sprzedaż biletów jest mało.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco! >>

Na ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin na Stadionie Miejskim było 18 tys. widzów. Ilość widzów nie zachwyciła biorąc pod uwagę, że był to mecz derbowy, a wrocławianie walczą o europejskie puchary.

W Śląsku narzekano, że decyzja o sprzedaży biletów na spotkanie z Zagłębiem zapadła na kilka dni przed pojedynkiem i czasu na rozprowadzenie wejściówek nie było zbyt dużo. Wszystko przez to, iż obiekt nie miał pozwolenia na użytkowanie. Dostał je dopiero niedawno. Teraz wrocławscy działacze chcą wykorzystać każdy dzień na handel i oferują bilety nawet 1 maja.

Bilety na mecz Śląsk - Jagiellonia można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w punktach kasowych Stadionu Miejskiego ustawionych od strony ul. Królewieckiej, które czynne są codziennie w godz. 9-19.

W przedsprzedaży bilet na mecz z Jagiellonią na trybuny B i D kosztuje 17 zł (ulgowy), 21 zł (normalny) lub 33 zł (rodzinny). Z kolei bilet na trybunę C to wydatek 30 zł (ulgowy), 37 zł (normalny) i 54 zł (rodzinny).

Posiadacze Kart Kibica mogą kupić bilety w naszym systemie on-line: www.bilety.slaskwroclaw.pl. W systemie on-line dostać można tylko wejściówki normalne. Sprzedaż on-line zostanie zakończona w środę o godz. 19.

Posiadacze biletów i karnetów na mecze Śląska mogą korzystać za darmo z komunikacji miejskiej na trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem i dwie godziny po zakończeniu spotkania.