Śląsk prowadzi z Jagiellonią!!! Teraz wrocławianie są liderem tabeli

W 22. minucie meczu Śląsk - Jagiellonia Przemysław Kaźmierczak strzelił gola dla wrocławian. W 39 min Rok Elsner podwyższył na 2:0 dla Śląska
Początek meczu jest bardzo wyrównany. Obydwie drużyny prezentują ofensywny, otwarty futbol, stwarzając sobie okazje strzeleckie. W 22. min wrocławianie wyszli na prowadzenie. Sebastian Mila dośrodkował z rzutu rożnego na tzw. "krótki słupek", a Przemysław Kaźmierczak popisał się skutecznym strzałem głową, po którym bramkarz rywali Grzegorz Sandomierski był bezradny.

Po zdobyciu bramki wrocławianie kontrolują przebieg gry, choć Jagiellonia gra bardzo agresywnie i ambitnie. Jednak Śląsk znów wykorzystał swój bardzo mocny atut, czyli stałe fragmenty gry. W 39. ponownie dośrodkowywał z rzutu wolnego Mila - piłka spadła pod nogi Roka Elsnera, a ten z bliska pewnie trafił do siatki.

Śląsk prowadzi z Jagiellonią 2:0, a w równocześnie rozgrywanym meczu Lechia Gdańsk prowadzi z Legią Warszawa 1:0. Bramkę w 43 min dla Lechii zdobył Jakub Wilk. Przy takich wynikach to Śląsk jest liderem ekstraklasy!