Równi i równiejsi: Dlaczego PZPN chroni Legię, a karze tylko Śląsk? [LIST]

Dlaczego Legia jest lepiej traktowano i chroniona przez PZPN, a Śląsk tak dotkliwie karany - pisze jeden z naszych czytelników
Po opublikowaniu przez portal wroclaw.sport.pl materiału wideo z wydarzeniami do jakich doszło po meczu Legia - Polonia w marcu 2011 roku, kibice są oburzeni. Na materiale filmowym widać, jak piłkarze Legii stoją przed sektorem swoich kibiców. Ci skandują i śpiewają: "Polonia zawsze kur... jest", a piłkarze Legii razem z nimi cieszą się podskakują, machają rękoma.

Za obrażanie Legii sześciu piłkarzy Śląska zostało teraz zdyskwalifikowanych na sześć meczów ligowych. Sprawą Legii i ich piłkarzy nikt nigdy się nie zajął.

Publikujemy list jednego z czytelników

Droga redakcjo dlaczego Legia jest lepiej traktowana wręcz chroniona przez PZPN i ekstraklasę? Trzeba nagłośnić temat dlaczego im zawodnikom wolno śpiewać o Polonii i co nic!? A Śląsk karze się i to tak dotkliwie, gdzie nawet w Lechu ukarali tylko Stilica a na filmiku widać ze za nim zaczęli i śpiewać i klaskać pozostali zawodnicy Lecha!

Druga sprawa dlaczego bramkarz Legii Kuciak grał do ostatniego meczu? Po faulu na zawodniku Widzewa miał być ukarany po meczu z Lechem.i co ? I oczywiście nic bo Legiunia miała być mistrzem! Widać boli co niektórych, zwłaszcza redaktorów weszlo.com że Śląsk sprzątnął mistrza Legiunii sprzed nosa.

Pozdrawiam, Adriano1979

ZOBACZ FILM Z WYDARZEŃ PO MECZU LEGIA - POLONIA