W promocji tańsze bilety na turniej z udziałem Benfiki, Bilbao, PSV i Śląska

Od 22 maja do 10 czerwca kibice piłkarskiego Śląska Wrocław mogą kupić bilety na turniej Polish Masters ze zniżką sięgającą nawet 25 procent
Specjalna cena dotyczy wszystkich kategorii biletów w wybranych sektorach. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do zakupu 2-dniowego karnetu z 10% rabatem. Ci, którzy się pospieszą, obejrzą turniej taniej.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco! >>

Najtańszy bilet wyniesie więc 55 zł/dzień (kat. 4) oraz 65 zł/dzień (kat. 3), a miejsce w najlepszym sektorze wyniesie 125 zł/dzień. Najtańszy karnet w promocji będzie kosztować 100 zł/2 dni (kat. 4) oraz 145 zł/ 2 dni (kat. 3). Bilety w specjalnej cenie są dostępne w kasach Śląska przy ul. Oporowskiej 62 (pn.-pt. 14.00 - 19.00, sob. 10.00 - 15.00) oraz w internecie (m.in. www.ticketteam.com.pl, start o godz. 9.00).

Przypomnijmy, że w weekend 21-22 lipca na Stadionie Miejskim rozegrana zostanie pierwsza edycja turnieju piłkarskiego Polish Masters z udziałem czołowych drużyn klubowych świata. W turnieju, obok gospodarzy piłkarzy Śląska Wrocław, wystąpią 3 europejskie drużyny: Benfica Lizbona, PSV Eindhoven oraz Athletic Bilbao.

W turnieju Polish Masters rozegrane zostaną w sumie cztery mecze. Impreza rozpocznie się od losowania, które wyłoni pary eliminacyjne. Spotkania półfinałowe odbędą się w sobotę 21 lipca. Triumfatorzy sobotnich spotkań zmierzą się ze sobą w niedzielę 22 lipca w finale Polish Masters, a pokonani zagrają w meczu o 3. miejsce w turnieju.