Sport.pl

Liga Mistrzów: Zobacz gdzie można kupić bilety na mecz Śląsk - Helsinborgs

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie III rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF.
Bilety można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w kasach Stadionu Miejskiego ustawionych od strony ul. Królewieckiej. Kasy w dni powszednie czynne są w godz. 9-19.

Do wtorkowego wieczora bilety można kupić także poprzez system sprzedaży on-line: www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety na trybuny B i D kosztują 40 zł (ulgowy 30 zł, a rodzinny 62 zł). Z kolei ceny biletów na trybuny A i C wynoszą 57 zł (ulgowy 47 zł, rodzinny 87 zł).

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL.

Spotkanie Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF odbędzie się w środę, 1 sierpnia, o godz. 20:45 na Stadionie Miejskim.

Więcej o:
Komentarze (14)
Liga Mistrzów: Zobacz gdzie można kupić bilety na mecz Śląsk - Helsinborgs
Zaloguj się
 • pysiek38

  Oceniono 11 razy 9

  Ja szczerze mówiąc odpuszczam m.in. ze względu na finanse. 40zł za najtańszy bilet na 3 rundę, to jest zdecydowanie za dużo. A weź tu zabierz kogoś ze sobą i kup jeszcze hot doga na stadionie - 100zł w mordeczkę strzelił.

 • aa.6

  Oceniono 10 razy 4

  Kibice! To już 4 mecz Śląska we Wrocławiu w ciągu 12 dni. Gardła mamy zdarte i w portfelach coraz mniej ale damy radę! :) Wszyscy w środę na stadion, bo będzie potrzebny głośny doping!

  HEJ ŚLĄSK! :) Do zobaczenia na meczu!

 • migacz1125

  Oceniono 7 razy 3

  Ja się wybieram nie odpuszczam ale obawiam się o frekwencję ze względy na ceny :/

 • przemo1033

  Oceniono 5 razy 1

  Napisz tutaj , żeby odnieść się nie tylko do biletów, ale również turnieju Polish masters. Po pierwsze bilety na mecz LM moim zdaniem nie są drogie, przynajmniej na trybuny B i D-więc każdy kto chce może sobie pozwolić. Po drugie odnośnie turnieju to Dutkiewicz nie powinien na to wykładać żadnej kasy, ---jeśli Śląsk będzie grał dobrze to nie będzie potrzeba, bo stadion i tak się będzie zapełniał( na razie tak nie jest). Po trzecie mimo że jestem z Wrocka to kibolom chciałbym powiedzieć, że dziennikarzy z Wawy denerwuje sukces Śląska ponieważ Śląsk gra brzydko i słabo. Legia się podoba ludziom bo jest mixem młodych i starszych graczy. Choć lubię Śląsk to nie wiem dlaczego w tym klubie wszystko idzie na ślamazarnie i po polsku.
  Po czwarte- kibole się nie popisali ostatnio tym obrzuceniem kamieniami- odstraszacie tym normalnych ludzi aby przychodzili na stadion-- z drugiej strony robicie fajną oprawę i to jest najlepszy doping

 • sdfsgdfhdsydfh

  Oceniono 3 razy -1

  Bedzie gdzieś w tv ?

 • rothschild

  Oceniono 9 razy -1

  Dziękuję - postoję, będę grał w bierki - więcej emocji.

 • ksiegarnia2

  Oceniono 12 razy -10

  Jakim frajerem trzeba być jesli kupuje się bilet i oglada porażkę i to w złym stylu.Lepiej idz do kina albo na basen .To juz kolejny mecz w którym Śląsk nic nie pokaże a właściwie to pokaże : ignorancto ,lekceważenie kibiców ,obojętność ,a pocałujcie nas w d..., brak zangażowania,kumoterstwo ,bojaźń .
  Apeluje : nie chodzcie na mierną piłkę ,szkoda waszej kasy !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX