Hannover po fantastycznym meczu przegrał z Manchesterem United. Ależ gol Niemców! [WIDEO]

Rywal Śląska w Lidze Europejskiej - Hannover 96 przegrał u siebie w sparingu z Manchesterem United 3:4. Jedną z bramek dla niemieckiego zespołu zdobył Artur Sobiech.
Polak otworzył wynik spotkania w 25. minucie spotkania, jednak kilka chwil później był już remis. W drugiej połowie piłkarze z Hanoweru wyszli na dwubramkowe prowadzenie 3:1, a najpiękniejszą bramkę pojedynku strzelił wówczas Mohammed Abdellaoue, który pokonał Davida De Gea, strzałem piętą. W samej końcówce "Czerwone Diabły" dzięki trafieniom Wayne'a Rooneya i Shinji Kagawy przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie ekip 96 i United odbyło się na AWD Arenie w ramach turnieju towarzyskiego Chevrolette Cup.

Śląsk pierwszy mecz z Hannoverem 96 w ramach IV rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej, rozegra w czwartek 23 sierpnia o godzinie 20:45.

Hannover 96 - Manchester United 3:4 (1:1)

Bramki: Sobiech 25, Haggui 48, Abdellaoue 66 - Hernandez 31, Rooney 69, 82 (k), Kagawa 85.

Hannover 96: Zieler - Chahed (46. Cherundolo), Avevor, Eggimann (46. Haggui), Pander (86. Gießelmann) - Nikci (46. Stindl), Andreasen (46. Schmiedebach), Hauger (46. da Silva Pinto), Rausch (46. Huszti) - Schlaudraff (46. Ya Konan), Sobiech (46. Abdellaoue)

Manchester United: Lindegaard (46. De Gea) - Keane, Vidic (73. Valencia), Carrick, Evra - Nani, Cleverley, Kagawa, Young (46. Giggs) - Rooney, Chicharito (73. Anderson)