Sport.pl

Liga Europejska. Śląska misja niemożliwa

Jeśli Śląsk zagra z Hannoverem słabo i przegra wyraźnie, posadę może stracić trener Orest Lenczyk. Relacja Z Czuba i na żywo od 20.45 w Sport.pl.
Pierwszy mecz mistrz Polski przegrał 3:5 i praktycznie nie ma szans na awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Przed wyjazdem na rewanż Lenczyk dużo mówił o amnestii. Nie wiadomo, czy sugestię kierował do właścicieli klubu, aby go nie dymisjonowali, czy amnestia oznacza darowanie winy piłkarzom. Do Niemiec zabrał Argentyńczyka Cristiana Diaza, którego wcześniej odsunął od zespołu, gdy ten nazwał szkoleniowca "ch...".

We wtorek z Lenczyk rozmawiał z prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem o złej atmosferze w drużynie oraz słabej grze. Konkretne decyzje nie zapadły, ale wiadomo, że właściciele chcą zdymisjonować Lenczyka.

Nieoficjalny scenariusz zakłada, że trener może zostać zwolniony po dzisiejszym meczu. Przedstawiciele Śląska w tajemnicy szukają nowego trenera. Wiadomo, że chcą zatrudnić kogoś z zagranicy.

Więcej o:
Komentarze (3)
Liga Europejska. Śląska misja niemożliwa
Zaloguj się
 • tof85

  Oceniono 11 razy 3

  won od Lenczyka, patałachy z władz śląska

 • ttoorroo05

  Oceniono 4 razy 2

  Lenczykowi mieknie rura,ale to juz nic nie pomoze.Klamka zapadla.

 • zbignes

  0

  Wiadomo to to że bajko-piewcy Brzozowski i Zieliński (piękny duet- przeciwieństwa przyciągają się) niemal z diabłem się skumają aby tylko spowodować dymisję Lenczyka; zaklinają już nawet rzeczywistość oznajmiając o podjętej decyzji. Panowie, moja rada wypowiadajcie się w kwestiach waszych środowisk i tam podejmowanych decyzjach czyli red Brzozowski napisałby coś o dokonaniach Grzesia S. a Zieliński o kolejnych marszach upamiętniających prawicowych partyzantów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX