Zobacz, jak kupić bilety na dzisiejszy mecz Śląska z GKS-em Bełchatów w Pucharze Polski

Bilety na dzisiejsze spotkanie Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, można kupić w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w dwóch punktach na Stadionie Miejskim.
Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Miejskiego ustawione od ul. Królewieckiej i nowe kasy znajdujące się przy ul. Lotniczej otwarte są do godz. 9. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 20:00, z kolei na Stadionie Miejskim będą działały aż do ostatniego kibica.

Bilet normalny na trybuny B i D kosztuje 14 zł (ulgowy 10 zł, rodzinny 20 zł), zaś na trybunę C 20 zł (ulgowy 16 zł, rodzinny 30 zł).

Posiadacze karnetów na rundę jesienną mecz pucharowy z GKS-em będą mogli zobaczyć za darmo. Wystarczy, że zgłoszą się do stadionowych kas i odbiorą darmową wejściówkę. Jedynym warunkiem niezbędnym do odebrania darmowego biletu jest okazanie w kasach dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

Podczas spotkania pucharowego z GKS-em Bełchatów nieczynna będzie trybuna A. Oznacza to, że kibice nie będą mogli kupować na nią biletów, zaś posiadacze karnetów na te miejsca otrzymają darmowy bilet na trybunę C.

Przypominamy, że każdy kibic Śląska może za darmo korzystać z komunikacji miejskiej w obrębie granic Wrocławia na trzy godziny przed meczem i dwie godziny po meczu. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu na środowe spotkanie.

Spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów rozpocznie się o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim.