Holenderski snajper ma ogromny problem: Od roku w polskiej lidze nie strzelił żadnej bramki!

Johan Voskamp napastnik Śląska kompletnie zatracił skuteczność i nie może zdobyć gola od prawie roku
Holendra Voskampa sprowadzano ze Sparty Rotterdam do Śląska Wrocław jako skutecznego napastnika, który będzie postrachem ligowych bramkarzy. Problem w tym, że ostatnie miesiące w wykonaniu tego gracza są fatalne.

Jak wyliczył czwartkowy "Przegląd Sportowy" Voskamp ostatniego gola w oficjalnym meczu strzelił 6 listopada 2011 roku w wygranym na wyjeździe 5:1 meczu z Zagłębiem Lubin. od tamtego zdarzenia minęło 843 minuty, w czasie których Holender nie strzelił żadnej bramki.

"PS" pisze, że napastnik nie potrafił odnaleźć się po treningach w zimowym okresie przygotowawczym, jeszcze za czasów trenera Oresta Lenczyka. sam pilkarz mówi tak:"Przez ostanie pół roku grałem mało. jeśli już dostawałem szansę, to brakowało mi szczęścia, czasem agresji w grze - przyznaje Voskamp.

Holender wypowiedział się tez o trenerzy Lenczyku oraz obecnym Stanislavie Levym: "Chyba nie muszę mówić jaką opinię mam o poprzednim trenerze. Owszem zdobył z nami mistrzostwo, ale to co obecnie robimy na zajęciach bardzo odpowiada i mnie i chyba większości zawodników: jest bieganie, przygotowanie fizyczne, ale jest też gra w piłkę."

W Voskampa wierzy jednak legendarny napastnik Śląska Janusz Sybis.

- Voskamp to kawał napastnika tylko musi dostawać dobre piłki - zaznacza Sybis.