Sport.pl

Śląsk Wrocław organizuje obozy dla dzieci. Szukają zdolnych piłkarzy

Już teraz rozpoczął się nabór na obozy piłkarskie, które Śląsk Wrocław zorganizuje w lutym przyszłego roku. Wezmą w nich udział chłopcy od 8 do 15 lat.
Obóz będzie trwał tydzień. Klub zapewnia noclegi i wyżywienie w profesjonalnych ośrodkach, codzienne zajęcia z trenerami Akademii Śląska Wrocław, atrakcyjny program obozowy z turniejami i testami piłkarskimi, całodobową opiekę lekarską oraz certyfikat uczestnictwa w obozie. Najlepsi zawodnicy otrzymają zaproszenie do Akademii Śląska Wrocław.

Planowane są trzy obozy. Zawodnicy w wieku 8-10 lat ćwiczyć będą w Polanicy Zdrój, w wieku 11-12 lat w Dzierżoniowie, a najstarsi w Kobylej Górze. Wszystkie obozy odbędą się w tym samym terminie - w dniach 3-9 lutego 2013 roku.

Na zgłoszenia Śląsk czeka do 16 listopada.

Więcej informacji na temat obozów, zasady uczestnictwa, cennik oraz dokumenty niezbędne do ubiegania się o miejsce znaleźć można na stronie obozy.slaskwroclaw.pl. Pytania na temat obozów prosimy kierować pisząc na adres obozy@slaskwroclaw.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 667-009-927.

Więcej o:
Komentarze (1)
Śląsk Wrocław organizuje obozy dla dzieci. Szukają zdolnych piłkarzy
Zaloguj się
 • lolo09

  0

  Nieprawda. Klub nie zapewnia niczego (grupom młodzieżowym raczej nigdy tego nie robił). Zapewniają rodzice płacąc odpowiednio:
  Polanica Zdrój 1230 pln,
  Dzierżoniów 1350 pln,
  Kobyla Góra 1230 pln.
  I trzeba przyznać, że kwota jest wysoka za tydzień pobytu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX