Ślęza Wrocław lepsza od Młodego Śląska

Piłkarze Młodej Ekstraklasy Śląska przegrali w środę w sparingu z III-ligową Ślęzą 2:3.
Spotkanie rozegrano w środowy wieczór na jednym z boisk kompleksu AWF przy Stadionie Olimpijskim. Piłkarze grali w trzech tercjach po 30 minut. Zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny mecz był okazją do przetrenowania wariantów taktycznych, a także przetestowania nowych piłkarzy.

Choć piłkarze Młodego Śląska w pewnym momencie prowadzili już dwoma bramkami, po trafieniach Majchera i Przybylskiego, to ostatecznie wicelider III ligi okazał się zespołem lepszym. Po golach Mrowca i Rajtera dla Ślęzy, w ostatnim kwadransie wynik znów stał się sprawą otwartą. Gola na wagę wygranej zdobył ten ostatni, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Śląsk Wrocław (ME) - Ślęza Wrocław 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

Bramki: 1:0 - Majcher (37.), 2:0 - Przybylski (55.), 2:1 - Mrowiec (57.), 2:2 - Rajter (75.), 2:3 - Rajter (90.)