Zobacz, gdzie kupić bilety na dzisiejszy szlagierowy mecz Śląska z Legią

Dziś broniący mistrzowskiego tytułu Śląsk Wrocław podejmie na własnym stadionie lidera po rundzie jesiennej - Legię Warszawa. Początek meczu o godz. 20.45. Bilety na to spotkanie można jeszcze kupić w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w dwóch punktach na Stadionie Miejskim.
Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 20.30, z kolei na Stadionie Miejskim kasy będą działały aż do ostatniego kibica.

W dniu meczu za bilety normalne na trybuny B i D trzeba będzie zapłacić 33 zł (ulgowe 26 zł, rodzinne 55 zł), a na trybuny na A i C 50 zł (ulgowe 40 zł, rodzinne 78 zł).

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL.

Każdy kibic Śląska może za darmo korzystać z komunikacji miejskiej w obrębie granic Wrocławia na trzy godziny przed meczem i dwie godziny po meczu. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu na piątkowe spotkanie.

Dziś na stadionie wyrobisz Kartę Kibica

Od godz. 18.45 na Stadionie Miejskim będzie można wyrobić nową Kartę Kibica, umożliwiającą m.in. kupowanie biletów przez internet. Punkt wyrabiania Kart Kibica znajdować się będzie na esplanadzie, w kiosku ustawionym od strony ul. Królewieckiej. Będzie je można wyrabiać do rozpoczęcia spotkania. Koszt wyrobienia karty to 15 zł. Do jej wyrobienia potrzebny jest dokument tożsamości z numerem PESEL. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekuna prawnego na wyrobienie karty.

Kto wygra mecz?