Sobota a'la Messi, wrocławska tiki-taka i atomówka Ćwielonga. Wybierz najładniejszego gola Śląska w rundzie jesiennej [WIDEO+SONDA]

Efektowny rajd Waldemara Soboty w stylu a la Leo Messi w meczu z Podbeskidzem, kapitalne techniczne uderzenie Sebastiana Mili z pojedynku z Lechią czy piękna ?klepka? Śląska wykończona przez Piotra Ćwielonga z Górnikiem Zabrze. Wybierz najładniejszą bramkę mistrzów Polski w rundzie jesiennej T-Mobile Ekstraklasy.
4. kolejka. Podbeskidzie - Śląsk 1:1. Waldemar Sobota (0:1)

Skrzydłowy Śląska urządził sobie slalom między zawodnikami Podbeskidzia. Rozpędzony oszukał pięciu jego obrońców, wpadł w pole karne i od słupka zdobył gola!

Zobacz bramkę >>

6. kolejka. Górnik - Śląsk 4:1. Piotr Ćwielong (0:1)

Bardzo ładna akcja Śląska. Sobota zagrywa do wbiegającego w pole karne Mili, ten pięknie zagrał piętką Ćwielongowi, który z kilku metrów dopełnił formalności.

Zobacz bramkę >>

7. kolejka. Śląsk - Polonia 2:1. Waldemar Sobota (2:1)

Fantastyczne trafienie Soboty, który zupełnie nieatakowany przez obrońców Polonii zdecydował się na uderzenie z dystansu. Strzelił w taki sposób, że Pawełek nawet nie zareagował.

Zobacz bramkę >>

8. kolejka. Lechia - Śląsk 2:3. Sebastian Mila (2:1)

Lider Śląska popisał się kapitalnym strzałem z dystansu, zdobywając gola swoją słabszą, prawą nogą. Kaniecki był bez szans i tylko odprowadził piłkę wzrokiem!

Zobacz bramkę >>

14. kolejka. Lech - Śląsk 0:3. Waldemar Sobota (0:2)

Pomocnik Śląska pięknym technicznym strzałem wewnętrzną częścią stopy wpakował piłkę za kołnierz wyciągniętemu jak struna Kotorowskiemu.

Zobacz bramkę >>

14. kolejka. Lech - Śląsk 0:3. Piotr Ćwielong (0:3)

Skrzydłowy Śląska wykorzystał nieporadność obrońców Lecha i atomowym uderzeniem zza pola karnego posłał piłkę w okienko bramki Kotorowskiego.

Zobacz bramkę >>

Który gol Śląska był najpiękniejszy?