Ireneusz Jeleń chce grać w Śląsku, ale wrocławski klub go nie potrzebuje

PRZEGLĄD PRASY. Były napastnik reprezentacji Polski i francuskiego Auxerre Ireneusz Jeleń szuka klubu w ekstraklasie. Jego oferta trafiła do Śląska, ale wrocławski klub nie jest zainteresowany usługami zawodnika - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?
Jak donosi "Przegląd Sportowy" Ireneusz Jeleń z powodów rodzinnych odrzuca zagraniczne oferty i bardzo poważnie rozważa grę w T-Mobile Ekstraklasie. Jego agent jest w kontakcie z kilkoma polskimi klubami. Niewykluczone, że piłkarz wróci do Podbeskidzia Bielsko-Biała, w którym występował w rundzie jesiennej.

Oferta byłego reprezentanta Polski trafiła także do Śląska. Mistrzowie Polski nie są jednak zainteresowani 32-letnim napastnikiem. - Nie ma tematu Jelenia w Śląsku Wrocław - ucina prezes Piotr Waśniewski.

Według "PS" klub nie chce zatrudniać piłkarzy po trzydziestce, a poza tym klubu, który zmaga się z problemami finansowymi, nie stać byłoby na płacenie piłkarzowi 40 tys. zł miesięcznie, bo tyle nieoficjalnie zarabiał ostatnio w Podbeskidziu.