Sport.pl

Bieda mistrza. Śląsk jedynym klubem w ekstraklasie bez ani jednego transferu!

Mistrz Polski, czyli Śląsk, jest jedynym klubem w całej ekstraklasie, który zimą nie dokonał na razie ani jednego transferu.
Specjalne zestawienie w tej sprawie przygotowała prowadząca rozgrywki spółka Ekstraklasa SA. Należy je zatem uznać za najbardziej wiarygodne. Według danych opublikowanych na oficjalnej stronie ligi jedynym klubem, który tej zimy nie przeprowadził na razie ani jednego transferu, jest właśnie Śląsk.

Pozostałe ekipy dokonały choćby jednej transakcji. Według danych Ekstraklasy najmniej transferów dokonał Piast Gliwice, który pozyskał tylko Franka Adu Kwame z LZS-u Piotrówka, a najwięcej przedostatnie w tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała. Do tej ekipy dołączyło bowiem aż siedmiu nowych graczy.

Drugi klub Dolnego Śląska, czyli Zagłębie Lubin zakontraktowało dwóch nowych piłkarzy: Wojciecha Trofima z Warty Poznań i wracającego z wypożyczenia do Zawiszy Bydgoszcz - Adriana Błąda.

Na tej podstawie można domniemywać, że wrocławianie jednak w końcu na liście się znajdą. W ich przypadku w grę będzie bowiem wchodził powrót Jakuba Więzika z wypożyczenia do ŁKS-u Łódź i ewentualne zakontraktowanie Krzysztofa Ostrowskiego. Na razie jednak mistrz Polski jest jedyną drużyną, która nie pozyskała żadnego piłkarza.

Więcej o:
Komentarze (3)
Bieda mistrza. Śląsk jedynym klubem w ekstraklasie bez ani jednego transferu!
Zaloguj się
 • aa.6

  Oceniono 28 razy 24

  Zwycięskiej drużyny się nie zmienia a Śląsk cały czas jest Mistrzem Polski :)

 • pysiek38

  0

  Nie ma kasy na kiełbasy, w klubie bida piszczy, nie ma pieniędzy na wypłaty dla zawodników, a te są spore bo mamy wielu przepłacanych piłkarzy. Nic tylko czas na wypieprzanie kolejnych, bo i latem nikogo nie sprowadzimy, tylko puścimy część podstawowych zawodników za darmochę. Cetnarski, Stefanović, Voskamp, czy Pepe już powinni szykować walizki.

 • kaziuniek-is-one

  Oceniono 2 razy -2

  Nie zarabia - nie kupuje. Niech nawet się rozpadnie z braku kasy.
  Bycie mistrzem na koszt miasta i jego mieszkańców? - ja się nie zgadzam !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX