Sport.pl
Komentarze (44)
Kibice i internauci murem za Moulounguim: Rasistom mówimy "Nie"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • qzyndiabla

  Oceniono 2 razy 0

  A moim zdaniem czy to czarny CZŁOWIEK czy żółty, pederasta lub lesbijka jeżeli tylko płacą w moim kraju podatki i nie żądają większych praw niż większość tubylcza nie przeszkadzają mi w najmniejszym stopniu, Tatusia lub mamusię tego młodego kibica od siedmiu boleści pociągnąć do odpowiedzialności finansowej lub karnej za nie spełnienie funkcji wychowawczej, Tacy ludzie gdy ich stać rozpełzają się poza granice kraju wystawiając opinię reszcie NORMALNEGO społeczeństwa. I tu głos z dołu wyborczego, ELYTY kochane, przestańcie pieprzyć o dupie Maryny G. tylko pomyślcie o stworzeniu konkrentych praw

 • mietek1910

  Oceniono 6 razy 0

  Buahahahaha KIBOL INTERNAUTA!!!! tego jeszcze w GWnie nie bylo. To ja tez prze chwile bede "kibol internauta", prosze: www.youtube.com/watch?v=FTsS-3pGbHk

 • iremus

  Oceniono 1 raz -1

  A tutaj nic o tym nie napisali a przecież to jeden z elementów wrocławskiej kultury www.wro2016.pl/

 • jufalka

  Oceniono 7 razy -1

  Brawo dla policji tym razem, oby więcej takich interwencji!

 • paher

  Oceniono 3 razy -1

  "hotdoq1", Jakby to było gdyby minister musiał reagować na każde pierdnięcie wokół każdego sportowca? Ponadto Sikorski informował, że, chyba konsul, próbować zbadać sprawę pytając o to "team Radwańskiej" bo choć nasza gwiazda nie jest pierwszej wielkości to ma trenera, masażystę itd. i okazało się, że oni nic nie słyszeli. Tak więc ci którzy oglądali mecz a nie bełkotu w jakimś miejscu na trybunach nie zdawali sobie sprawy z tego, że "dobra osobiste Wielkiej Polski" zostały naruszone a nasz kraj - poniżony!

 • mieszczuch123

  Oceniono 6 razy -2

  To co napisał ten synek to nawoływanie do nienawiści, a wypowiedzi przeciwników rasistów no to mowa miłości, że zacytuję pana Marka " ten element zostanie skutecznie wyeliminowany”

 • wroclawiak25

  Oceniono 7 razy -5

  No to mamy Wrocław miasto otwarte!!!

 • hotdoq1

  Oceniono 39 razy -17

  A gdzie są aresztowani Izraelscy kibole wznoszący antypolskie i antychrześcijańskie wyzwiska w stosunku do Agnieszki Radwańskiej? Gdzie jest sikorski który powiedział że MSZ nie będzie reagował?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX