Kibice wybrali najlepszego piłkarza meczu Śląska Wrocław z Wisłą Kraków

W Strefie Kibica zakończyło się głosowanie na najlepszego zawodnika pierwszego meczu półfinałowego Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków. W klasyfikacji zwyciężył strzelec jednej z bramek dla Śląska Waldemar Sobota.
Na oficjalnej stronie internetowej Śląska wybrano piłkarza meczu pucharowego z Wisłą. Został nim Waldemar Sobota. Pomocnik otrzymał 430 punktów, wyprzedzając drugiego Sebastiana Milę dokładnie o 13 "oczek". Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Ćwielong, który zebrał 364 głosy.

W klasyfikacji na gracza sezonu w dalszym ciągu prowadzi Waldemar Sobota (9687 głosów), na drugim miejscu plasuje się kapitan WKS-u Sebastian Mila (8287), a trzeci wciąż jest Marian Kelemen (7785).