Bukmacherzy nie wierzą w Śląsk. Wysokie kursy na zwycięstwo wrocławian z Legią

Według bukmacherów w dzisiejszym, drugim meczu finałowym Pucharu Polski zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Legii Warszawa niż Śląska Wrocław. Za złotówkę postawioną na wygraną mistrza Polski można wygrać nawet 5 złotych i 43 grosze
Warszawianie w pierwszym meczu byli zdecydowanie lepsi, wygrali 2:0, a drugie spotkanie rozgrywają u siebie. Dodatkowo Legia jest liderem ekstraklasy, a w ostatniej kolejce pokonała Lechię Gdańsk. Śląsk również wygrał, ale niewiarygodnie męczył się z Pogonią Szczecin. To wszystko sprawia, że według bukmacherów zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu jest Legia.

Za jedną złotówkę postawioną na zwycięstwo warszawian można wygrać maksymalnie 1,75 zł (kurs w serwisie SportingBet). Kursy na wygraną gospodarzy oscylują zresztą pomiędzy 1,6 i 1,75 i są zdecydowanie niższe niż w przypadku remisu lub wygranej Śląska. Remis najwyżej wyceniany jest przez serwis Pinnacle, który w jego przypadku za jedną postawioną złotówkę zapłaciłby 3,84 zł. Ten sam serwis dość nisko ocenia szanse wrocławian. W przypadku ich wygranej kurs wynosi bowiem aż 5,43. U renomowanego Williama Hilla kursy wynoszą odpowiednio: 1,73 na wygraną Legii, 3,50 na remis i 4,33 na wygraną Śląska.

Początek meczu w Warszawie, dziś o godz. 20.30.