Sport.pl

Sebastian Mila po przedłużeniu kontraktu: Śląsk to dla mnie wyjątkowy klub

- Bycie kapitanem takiego zespołu jak Śląsk jest ogromnym wyróżnieniem - mówi Sebastian Mila, który przedłużył o trzy lata kontrakt z wrocławskim klubem.
Po przedłużeniu kontraktu Sebastian Mila wypowiedział się dla oficjalnej strony internetowej Śląska

- Bardzo się cieszę, że zostaję w Śląsku na kolejne trzy sezony. Powiem nawet więcej - jestem ogromnie szczęśliwy, że nadal będę mógł bronić barw tej drużyny. Śląsk to dla mnie wyjątkowy klub, tak samo jak wyjątkowym i ważnym miejscem dla mnie i mojej rodziny jest Wrocław.

Jestem wdzięczny działaczom klubu, którzy swoją postawą podczas rozmów o nowym kontrakcie dali mi odczuć, że bardzo poważnie podchodzą do tematu mojej przyszłości w Śląsku. Od razu chciałbym zaznaczyć, że najważniejsze w naszych negocjacjach nie były wcale pieniądze. O wiele większe znaczenie miała dla mnie koncepcja dalszego rozwoju drużyny. Jestem zadowolony, że nadal będę jej częścią. Bycie kapitanem takiego zespołu jest ogromnym wyróżnieniem.

Ogromną rolę w podjęciu decyzji o pozostaniu w Śląsku mieli również kibice. Zawsze czułem, że są ze mną, i dodawali mi energii swoim wsparciem. Zrobię wszystko, by postawą na boisku odpłacić im za ich zaufanie. Dziękuję również pewnej osobie, która także miała duży wpływ na ostateczną decyzję - tajemniczo zakończył Mila.

Więcej o:
Komentarze (1)
Sebastian Mila po przedłużeniu kontraktu: Śląsk to dla mnie wyjątkowy klub
Zaloguj się
  • silesiacrime

    Oceniono 18 razy -8

    Teraz pokornie bedzie łgac, ze kocha Slask bo to dla niego wyjatkowy klub. A niby Bolek mial dla niego taaakie lukratywne oferty z zagranicy... Żal.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX