Sport.pl

Stanislav Levy: Smucimy się z porażki, ale cieszymy z medalu

Z jednej strony mamy wysoką, smutną porażkę, ale z drugiej bardzo się cieszymy z tego trzeciego miejsca. Myślę, że to dla nas duży sukces - powiedział po przegranej w Warszawie 0:5 trener Śląska Stanislav Levy. Jego drużyna zdobyła w lidze brązowy medal.
Stanislav Levy (trener Śląska Wrocław)

Chciałbym pogratulować Legii. Myślę, że w tej chwili to najlepsza drużyna w Polsce, która zasłużenie wygrała mecz. My oczekiwaliśmy, że Piast wygra dzisiaj swoje spotkanie dlatego wyszliśmy w ofensywnym składzie na mecz z Legią.

Na początku mieliśmy dwie sytuacje, po których mogliśmy zdobyć bramki. Nie wiem jakby ten mecz wyglądał, gdybyśmy wtedy wyszli na prowadzenie. Nie byliśmy dzisiaj skuteczni, a Legia wykorzystała nasze błędy. W tych ostatnich sekundach czekaliśmy na informacje z Gliwic. Z jednej strona wysoka, smutna porażka, ale z drugiej bardzo się cieszymy z tego trzeciego miejsca. Myślę, że to dla nas duży sukces.

Zabrakło nam w środku pola agresji oraz konsekwencji. Chcieliśmy grać ofensywnie ale zapomnieliśmy, ze to też znaczy, że trzeba grac bardzo zdyscyplinowanie w defensywie. Legia to świetnie dzisiaj wykorzystała .

Więcej o:
Komentarze (3)
Stanislav Levy: Smucimy się z porażki, ale cieszymy z medalu
Zaloguj się
 • brsdtv

  Oceniono 19 razy -5

  Smucicie się z porażki???? Zamiast smutno powinno być wam WSTYD!!!

  Trener Levy dokonał rzeczy niebywałych: po raz pierwszy Śląsk przegrał (i to dwa razy!) z Lubinem i dał się W ŻENUJĄCY sposób pokonać Legii na ich boisku, kiedy zawsze tam wygrywał.

  Niech ten człowiek wraca do Albanii gdzie jego miejsce.

 • h39

  Oceniono 11 razy -9

  Panie Levy, to już nie pozoranci , to gnoje! Zostaw Pan to "barachło" , szkoda zdrowia.

 • szlapek

  Oceniono 13 razy -13

  Levy sprzeda medal w skupie złomu i znowu będzie za co pić :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX