Krzysztof Ostrowski przedłużył kontrakt ze Śląskiem Wrocław

Krzysztof Ostrowski podpisał nową umowę ze Śląskiem. 31-letni obrońca we wrocławskim zespole pozostanie jeszcze przez rok.
Ostrowski do zespołu Śląska dołączył w zimowym okienku transferowym sezonu. Zawodnik podpisał wówczas półroczną umowę i było to jego drugie podejście do wrocławskiego klubu. Wcześniej grał w nim przez pięć lat i wywalczył awans do ekstraklasy. Zimą 2009 roku popularny "Ostry" przeniósł się do Legii Warszawa, w której zaliczył tylko pięć występów i po kilku miesiącach trafił do Widzewa Łódź, w którym występował do końca sezonu 2011/2012.

- Przez ostatnie pół roku robiłem wszystko, by nie tylko udowodnić, że podpisanie ze mną kontraktu miało sens, ale również zasłużyć na kolejną umowę. Bardzo się cieszę, że zostało to docenione przez trenera i szefostwo klubu. Zostaję w Śląsku na kolejny sezon, w trakcie którego ponownie będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony - powiedział Ostrowski tuż po podpisaniu kontraktu.

31-letni obrońca w barwach Śląska rozegrał 149 spotkań, w których zdobył 10 bramek. Z wrocławską drużyną świętował wywalczenie Pucharu Ligi w sezonie 2008/2009.