Sport.pl

Śląsk Wrocław prowadzi sprzedaż karnetów na nowy sezon [ZOBACZ CENY]

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Śląska. Ich posiadacze będą mogli zobaczyć wszystkie piętnaście spotkań ligowych, które w sezonie zasadniczym odbędą się we Wrocławiu.
W związku z reorganizacją ligi (z jej powodu Śląsk na własnym stadionie rozegra w rundzie jesiennej aż 11 meczów, a wiosną tylko cztery) karnet obejmować będzie wszystkie - czyli piętnaście - spotkań ligowych, które w sezonie zasadniczym odbędą się we Wrocławiu.

Osoby, które posiadały karnety w poprzedniej rundzie, tradycyjnie za nowe abonamenty zapłacą mniej. Karnet na piętnaście ligowych meczów na trybuny B i D kosztować ich będzie 260 zł (ulgowy 210 zł, rodzinny 412 zł), a na A i C 452 zł (ulgowy 366 zł, rodzinny 664 zł).

Kibice, którzy w poprzedniej rundzie nie posiadali abonamentów, za karnet na piętnaście ligowych spotkań na trybuny B i D zapłacą 276 zł (ulgowy 224 zł, rodzinny 438 zł), a na trybuny A i C 480 zł (ulgowy 389 zł, rodzinny 706 zł).

Posiadanie karnetu oznacza dla kibiców spory zysk - dla przykładu piętnaście normalnych biletów na trybunę A i C kupowanych osobno kosztuje 565 zł, czyli aż o 113 zł więcej niż cena abonamentu! Z kolei dzięki karnetowi na trybunę B i D można zaoszczędzić aż 65 zł.

Karnety dostać można w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Karnet będzie nabijany na nową Kartę Kibica, co zgodnie z wcześniejszymi komunikatami wydawanymi przez klub oznacza, że tylko ich posiadacze będą mogli kupić karnety! Podczas kupowania karnetu należy okazać Kartę Kibica.

Osoby, które nie posiadają Kart Kibica, mogą je wyrobić na stadionie przy ul. Oporowskiej oraz w kasach Stadionu Miejskiego ustawionych przy ul. Królewieckiej, które w tym tygodniu w dni powszednie czynne będą w godz. 9-19, a w sobotę w godz. 10-15. Koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł. Osoby, które posiadały karnety w poprzedniej rundzie, mają zarezerwowane swoje miejsca. Istnieje oczywiście możliwość zmiany miejsca na inne.

Przypominamy, że w poniedziałek rusza sprzedaż biletów na pierwszy mecz II rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej, w którym przeciwnikiem Śląska będzie zwycięzca rywalizacji pomiędzy Miką Erywań a Rudarem Pljevlja.

Przypominamy, że ulgowe karnety i bilety przysługują uczniom, studentom do 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej), kobietom i seniorom, którzy ukończyli 65 lat. Z kolei karnety i bilety rodzinne przeznaczone są dla całych rodzin, bez względu na ich liczebność (małżeństwo lub rodzice z niepełnoletnimi dziećmi).

Więcej o: