Sport.pl

Zobacz, jak wygląda plan dnia piłkarzy Śląska Wrocław na zgrupowaniu w Austrii

Piłkarze Śląska Wrocław w poniedziałek rozpoczęli zgrupowanie w austriackim Ampflwang. Podczas 10-dniowego obozu zawodnicy będą mieli każdego dnia dwa treningi, rozegrają również trzy mecze kontrolne. Do kraju wrócą 10 lipca.
Pierwszym punktem dnia podczas zgrupowania będzie śniadanie. Na posiłku zawodnicy mają się stawić między godz. 7.30 a 9. Trener Stanislav Levy dał im wolną rękę w sprawie wyboru godziny, o której przyjdą na śniadanie. Pierwszy trening odbędzie się o godz. 10. Trzy godziny później piłkarze stawią się na wspólnym obiedzie, a po nim będą mieli czas wolny do godz. 16.30. Wówczas będą trenować po raz drugi. Na godz. 19.30 zaplanowano wspólną kolację, po której sztab szkoleniowy będzie przeprowadzał z zawodnikami indywidualne odprawy. Do godz. 22.30 piłkarze znów będą mieli czas wolny. Później muszą być już w swoich pokojach. O godz. 23 rozpocznie się cisza nocna.

Plan zajęć będzie zmieniany w dniach, w których zaplanowano sparingi. Podczas obozu w Ampflwang Śląsk rozegra trzy mecze kontrolne: z rosyjskim Terekiem Grozny, austriacką Admirą Wacker Mödling oraz czeską Duklą Praga.

Wrocławianie wrócą do Polski 10 lipca.

Plan dnia piłkarzy Śląska podczas zgrupowania w Austrii:

godz. 7.30 do 9 - śniadanie

godz. 10 - pierwszy trening

godz. 13 - obiad, a po nim czas wolny

godz. 16.30 - drugi trening

godz. 19.30 - wspólna kolacja, a po niej indywidualne odprawy zawodników ze sztabem szkoleniowym

do godz. 22.30 - czas wolny

godz. 23 - cisza nocna

Więcej o: