Śląsk Wrocław zgłosił do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy trzech 17-latków

17-letni bramkarz Jakub Wrąbel i jego rówieśnicy pomocnik Paweł Uliczny i obrońca Kamil Dankowski zostali zgłoszeni przez Śląsk Wrocław do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Jakub Wrąbel jest wychowankiem Parasola Wrocław, Paweł Uliczny - Avii Świdnik, a Kamil Dankowski - Nysy Kłodzko. Wszyscy w poprzednim sezonie grali w Młodej Ekstraklasie, w której zajęli ze Śląskiem trzecie miejsce. Cała wspomniana trójka przebywała ostatnio na obozie wrocławskiej drużyny w Austrii.

W sumie na liście zgłoszonej do rozgrywek ekstraklasy znalazło się 25 zawodników, w tym także Robert Menzel i Marcin Przybylski. Wśród zgłoszonych zabrakło miejsca m.in. dla bramkarza Krzysztofa Żukowskiego, który był ostatnio testowany przez I-ligową Olimpię Grudziądz.

Kadra Śląska Wrocław na sezon 2013/2014:

Bramkarze: Marian Kelemen, Rafał Gikiewicz, Jakub Wrąbel

Obrońcy: Krzysztof Ostrowski, Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec, Marek Wasiluk, Amir Spahić, Dudu Paraiba, Kamil Dankowski

Pomocnicy: Waldemar Sobota, Sylwester Patejuk, Robert Menzel, Mateusz Cetnarski, Tomasz Hołota, Przemysław Kaźmierczak, Dalibor Stevanović, Sebastian Mila, Paweł Uliczny

Napastnicy: Marco Paixao, Sebino Plaku, Jakub Więzik, Marcin Przybylski

Więcej o: