Łukasz Gikiewicz już strzela dla Omonii Nikozja [WIDEO]

Łukasz Gikiewicz strzelił swoją pierwszą bramkę dla Omonii Nikozja. Na razie były napastnik Śląska Wrocław wpisał się na listę strzelców w sparingu ze Skodą Xanthi.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Gikiewicz kontrakt z Omonią podpisał dwa tygodnie temu, zaliczył już nawet kilka występów w grach kontrolnych, ale dopiero teraz doczekał się premierowego trafienia w barwach 20-krotnego mistrza kraju. "Giki" spotkanie ze Skodą rozpoczął na ławce rezerwowych, a na placu gry pojawił się tuż po przerwie, kiedy jego zespół przegrywał 0:1. Były napastnik Śląska w 73. minucie ustalił wynik meczu na 3:1 dla Omonii. 26-latek najpierw wyłuskał piłkę obrońcy, a następnie precyzyjnym uderzeniem z pola karnego umieścił piłkę w siatce.

Szansę na oficjalny debiut Gikiewicz będzie miał już 18 lipca. Wówczas Omonia zmierzy się w II rundzie eliminacji do Ligi Europy, w którym jej przeciwnikiem będzie zwycięzca pary NK Domżale - Astra Ploiesti.