Sport.pl

Sebastian Mila: Gol Plaku? Jeszcze przed meczem trener bramkarzy biegał z laptopem...

Myślę, że rzeczywiście był to jeden z najlepszych meczów Śląska w ostatnich latach. A gol Plaku? Jeszcze przed meczem trener bramkarzy biegał z laptopem, żeby pokazać, jak zachowuje się w takich sytuacjach golkiper z Brugii - opowiadał po wygranej z Club Brugge kapitan Śląska - Sebastian Mila.
Wrocławianie pokonali Belgów 1:0 i zdaniem wielu zagrali jedno z najlepszych spotkań w ostatnich latach. Z tą opinią zgodził się również lider i rozgrywający drużyny Sebastian Mila: - Myślę, że rzeczywiście był to jeden z najlepszych meczów Śląska w ostatnich latach. To dla nas bardzo przyjemne chwile. Nasza gra była obiecująca. Oczywiście, że zdarzają nam się słabsze mecze, ale w tym spotkaniu to nie miało żadnego znaczenia. Mam nadzieję, że będziemy częściej grali tak jak przeciwko Belgom - podkreślał popularny Roger. Pytany o sytuację z 65. minuty, kiedy Sebino Plaku wykorzystał sytuację sam na sam z Mathew Ryanem, przerzucając nad nim piłkę, odpowiedział: - Spodziewałem się, że Plaku tak wykończy swoją sytuację, bo jeszcze przed meczem trener bramkarzy (Tomasz Hryńczuk - przyp. red.) biegał z laptopem i pokazywał nam, jak zachowuje się golkiper Brugii.

Sebastian Mila przed spotkaniem zapowiadał, że motywacja w zespole jest tak duża, iż jako kapitan może zrezygnować z przemowy w szatni. Ostatecznie jednak ją wygłosił: - Przypomniałem chłopakom te dobre oblicza Śląska, te mecze, w których graliśmy najlepiej. Dziś mecz z Club Brugge będę mógł dołożyć do tej listy.

Dociskany przez dziennikarzy, o jakich spotkaniach mówił, Mila odpowiedział żartem: - O meczu z Koroną, Jagiellonią i spotkaniu rewanżowym z Rudarem.

Za te spotkania wrocławianie byli krytykowani, teraz mają szanse na awans do IV rundy kwalifikacji Ligi Europy. - Gdybyśmy wykorzystali wszystkie swoje sytuacje, moglibyśmy być bardziej spokojni w rewanżu. 1:0 powoduje optymizm, ale jeszcze niczego nam nie daje - podkreślał Sebastian Mila.

Czy Śląsk awansuje do kolejnej rundy Ligi Europy?
Więcej o:
Komentarze (7)
Sebastian Mila: Gol Plaku? Jeszcze przed meczem trener bramkarzy biegał z laptopem...
Zaloguj się
 • kliczko123

  Oceniono 30 razy 18

  nie wiem co mam sądzić o słowach mili że gol plaku był wyreżyserowany na treningach...zazdrość MILI heh żartuję super śląsk super plaku ale paxiao to super piłkarz który moim zdaniem odejdzie ze śląsk za grube miliony euro

 • orionblack

  Oceniono 6 razy 6

  Przepiękny lob, bramkarz nie miał co powiedzieć :DD

  sportowybar.pl/6423/

 • infosraczka

  Oceniono 9 razy 5

  Stołeczne pismaki - zero wstydu. Zawsze cos zmysla by namieszac u innych...

  Mila pochwalil gol i sztab szkoleniowy za odwalona robote, a tu pisza, ze niby umniejsza komus.

  Wstydu nie macie...

 • doma199722

  Oceniono 28 razy -8

  Tak bez Mili byłoby 3-0 w plecy...

 • drupal

  Oceniono 99 razy -77

  bez Mili mogłoby być i 3:0 dla Slaska...
  Kiedy sie wreszcie Levy na nim pozna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX