Liga Europy. Bukmacherzy stawiają na Club Brugge, nie dają szans Śląskowi

Zdaniem bukmacherów dzisiejszy rewanżowy mecz w ramach III rundy eliminacji Ligi Europy wygra Club Brugge. Za każdą złotówkę postawioną na Belgów można wygrać 1 zł i 60 gr. Zdecydowanie więcej można zarobić na zwycięstwie wrocławian.
Mimo że pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużyna zakończyło się zwycięstwem Śląska 1:0, to bukmacherzy nie dają polskiemu zespołowi większych szans w meczu rewanżowym z belgijskim Club Brugge. Stawką dzisiejszego meczu jest awans do ostatniej rundy eliminacyjnej poprzedzającej fazę grupową.

Za każdą złotówkę postawioną na zespół Club Brugge w serwisie Bet-at-home można wygrać 1,60 zł. Natomiast średni kurs na zwycięstwo Belgów wynosi 1,46. Mniej prawdopodobny zdaniem fachowców wydaje się remis w dzisiejszym rewanżu. Taki wynik meczu najwyżej wycenia serwis Pinnacle, który za jedną złotówkę płaci 4,56 zł. Ten sam serwis daje wrocławianom najmniejsze szanse na zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku. W przypadku wygranej Śląska kurs wynosi aż 7,84. Średni kurs na Polaków wynosi 6,59.

U jednego z najbardziej renomowanych bukmacherów, brytyjskiego Williama Hilla, za zwycięstwo podopiecznych Stanislava Levego dostaniemy 5 za każdą postawioną złotówkę, nieco mniej za remis - 3,50, a za wygraną Club Brugge 1,57.

Początek dzisiejszego meczu Śląska z Club Brugge na Jan Breydel Stadium o godz. 20.45.