Trener Club Brugge przyznaje: Śląsk był lepszy od nas

Jesteśmy bardzo rozczarowani. Odpadliśmy z europejskich pucharów, a ta wiadomości jest okropna dla nas wszystkich - mówił po remisie ze Śląskiem trener Club Brugge - Juan Carlos Garrido.
Drużyna Brugge zremisowała z wrocławianami 3:3, strzelając dwa gole w samej końcówce. Po porażce 0:1 we Wrocławiu Belgowie odpadli z Ligi Europy, co wcześniej w takiej fazie im się praktycznie nie zdarzało.

Juan Carlos Garrido, trener Club Brugge

Jesteśmy bardzo rozczarowani. Odpadliśmy z europejskich pucharów, a ta wiadomości jest okropna dla nas wszystkich. Oczywiście chcieliśmy grać dalej, ale w mojej opinii rywal był od nas lepszy. Otrzymaliśmy na początku duży cios, a potem Śląsk był już lepszy i skuteczny. Strzelał gole w odpowiednich momentach, a nam się to nie udało. Mieliśmy też swoje okazje, bo Victor Vasquez trafił w poprzeczkę na początku meczu.

Po stracie gola musieliśmy się otworzyć. W końcówce Śląsk grał już lepiej i nie pozwolił sobie wydrzeć awansu. Nie zagraliśmy złego meczu, w naszej grze mógłbym dopatrzyć się kilku pozytywów, ale rywale byli lepsi. W pierwszym meczu powinniśmy strzelić co najmniej jednego gola, wtedy sytuacja wyglądałaby zgoła odmiennie.