Pokaz siły Sevilli przed meczem ze Śląskiem. Pokonała wielki Manchester United [WIDEO]

Rywal Śląska w IV rundzie eliminacji Ligi Europy hiszpańska Sevilla pokonała w towarzyskim meczu Manchester United 3:1, psując tym samym debiut na Old Trafford nowemu trenerowi ?Czerwonych Diabłów? Davidowi Moyes'owi.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Wczorajszy mecz Sevilli z Manchesterem United na Old Trafford został zorganizowany z okazji 11 lat gry w angielskim zespole defensora Rio Ferdinanda. Jednak jubileusz dla "Czerwonych Diabłów" nie był specjalnie udany. Podopieczni Unaia Emery'ego byli zdecydowanie lepszą drużyną i już na przerwę schodzili do szatni z dwubramkową zaliczką, po trafieniach Vitolo i Marko Marina.

Kontaktową bramkę dla Manchesteru United w 65. minucie zdobył Antonio Valencia. Piłkarze mistrza Anglii w końcowej fazie meczu próbowali jeszcze odwrócić jego losy, ale wtedy świetnym kontratakiem popisał się duet Kevin Gameiro i Bryan Rabello. W 90. minucie meczu Chilijczyk pokonał bramkarza gospodarzy Davida De Geę i ustalił wynik spotkania.

Wczorajszy mecz był pierwszym okazją do zaprezentowania się na Old Trafford nowemu szkoleniowcowi Manchesteru United Davidowi Moyes'owi.

Za tydzień rozpoczyna się nowy sezon w hiszpańskiej Primera Division. Podopieczni Unaia Emery'ego na inaugurację zmierzą się z Atletico Madryt. 22 sierpnia na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sevilli Hiszpanie zagrają ze Śląskiem Wrocław w ramach IV rundy eliminacji Ligi Europy. Rewanż odbędzie się tydzień później na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Manchester United - Sevilla 1:3 (0:2)

Bramki: Valencia 65 - Vitolo 21, Marin 25, Rabello 90

Manchester United: De Gea - Fabio, Ferdinand (82 Evans), Smalling, Buttner, Valencia (65 Carrick), Anderson (65 Giggs), Cleverley (46 Jones), Januzaj, Kagawa (65 Zaha), Henriquez (46 Lingard)

Sevilla: Beto - Figueiras, Fazio, Pareja (56 Puerto), Alberto, Medel, Kondognbia, Marin, Perotti, Vitolo (72 Jairo), Bacca (78 Rabello).