Śląsk nie zamierza robić Sobocie problemów z odejściem. Są następcy

Według dziennikarza ?Piłki Nożnej? Adama Godlewskiego Śląsk będzie chciał sprzedać Waldemara Sobotę jeszcze w letnim okienku transferowym. We Wrocławiu wytypowano już następców dla pięciokrotnego reprezentanta Polski.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Jak czytamy w internetowym wydaniu tygodnika "Piłka Nożna", Śląsk nie zamierza robić problemów Waldemarowi Sobocie, jeżeli ten będzie chciał zmienić klub jeszcze w sierpniu. Zawodnik ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odejścia wynoszącą milion euro, a dla wrocławian to ostatni gwizdek, żeby cokolwiek zarobić na przebojowym skrzydłowym, bowiem za 10 miesięcy wygasa jego kontrakt. Sobotą poważnie zainteresowane są nie tylko Hertha Berlin i Schalke 04, ale także kluby z Belgii i Francji.

Według Adama Godlewskiego z "Piłki Nożnej" we Wrocławiu pogodzili się z odejściem Soboty. Właśnie dlatego do stolicy Dolnego Śląska ściągniętego na testy izraelskiego skrzydłowego Alroya Cohena, który ostatnio grał w Hapoelu Tel Awiw. Włodarze wrocławskiego klubu mieli także wznowić rozmowy z Flavio Paixao, bratem bliźniakiem grającego już w Śląsku - Marco, który wraz ze swoimi prawnikami pracuje nad rozwiązaniem umowy z irańskim Traktorem Sazi.

Czy Waldemar Sobota powinien odejść ze Śląska?