Uwaga, konkurs! Wygraj książkę "W cieniu Śląska"

Przy okazji zbliżającego się meczu Śląska z Sevillą w Lidze Europy, przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny konkurs, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki "W cieniu Śląska".
Aby je zdobyć, wystarczy w dniu meczu (czwartek 22.08) wejść na fan page wroclaw.sport.pl na Facebooku, gdzie o godz. 15 zamieścimy pytanie konkursowe. Pięć pierwszych poprawnych odpowiedzi nagrodzimy książkami.

"W cieniu Śląska" to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego kibica wrocławskiej drużyny. To niezwykła historia blisko 70-letniej tradycji największego klubu w regionie, ponad 1200 piłkarzy reprezentujących jego barwy oraz kilkudziesięciu trenerów, którym przyszło pracować na chwałę wrocławskiego futbolu. Książka odsłania kulisy najważniejszych meczów Śląska, zawiera barwne komentarze oraz niepublikowane wcześniej anegdoty. Oprócz momentów wesołych i godnych przypomnienia nie brakuje w niej także mrocznych historii niespełnionych talentów: uzależnień od alkoholu i hazardu, znamiennych dla kariery wielu sportowców w socjalistycznej Polsce.