Sport.pl

Stoper Śląska Adam Kokoszka: Z każdym meczem gramy coraz lepiej

Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, z których dwie potrafiliśmy wykorzystać - mówił obrońca Śląska Adam Kokoszka po wygranym 2:0 meczu z Lechem.
- W pierwszej połowie Lech grał głównie z kontry, przez co to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzając sobie wiele sytuacji, i co najważniejsze, wykorzystanych sytuacji. Kiedy Lechici zaczęli przegrywać, a do końca spotkania pozostawało już coraz mniej czasu, zmuszeni byli zaatakować, co spowodowało małe zamieszanie pod naszą bramką, ale na szczęście nie straciliśmy gola. Po przerwie na kadrę powracamy już do normalnych treningów, dlatego tylko kwestią czasu jest, kiedy ponownie wpadniemy w odpowiedni rytm meczowy i z każdym kolejnym spotkaniem będziemy starali się grać coraz lepiej - podkreślał Adam Kokoszka.

Więcej o:
Komentarze (1)
Stoper Śląska Adam Kokoszka: Z każdym meczem gramy coraz lepiej
Zaloguj się
  • acckid

    Oceniono 7 razy 7

    Grają coraz lepiej, to prawda... i teraz nie tylko Mila, czyli lider, ale też sam Kokoszka, Stevanović czy Paixao. Portugalski napastnik podniósł grę Śląska na wyższy poziom - biorąc pod uwagę, kto grał wcześniej na tej pozycji w Śląsku, skok jakościowy jest niesamowity. krotkapilka.pl/artykul,marco_paix%C3%A3o_wroclawski_marco_polo,1217

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX