Rezerwy Śląska po dramatycznym meczu awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski

Drugi zespół Śląska Wrocław dopiero po serii rzutów karnych pokonał Piasta Żerniki Wrocław 5:4 i awansował do kolejnej fazy Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
Jak opisuje oficjalna strona internetowa Śląska szkoleniowiec rezerw Łukasz Becella w spotkaniu o awans do 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu od pierwszych minut dał szansę gry aż pięciu juniorom. W podstawowym składzie wyszli: Kornel Sagan, Krystian Miś, Nikodem Aleksandrowicz, Daniel Łuczak oraz Dawid Kończak.

Mecz miał bardzo dramatyczny przebieg. Piast na pięć minut przed końcem gry doprowadzili do remisu 2:2 i piłkarze musieli grać w dogrywce.

Przez większą część dogrywki Śląsk przegrywał, ale na dwie minuty przed końcem wyrównał na 3:3.

O wszystkim zadecydowały karne, które rezerwy Śląska wygrały 5:4.

Śląsk II Wrocław - Piast Żerniki Wrocław 3:3 (2:2, 1:1) 5:4 - karne

Bramki: Kończak 38, Łuczak 66, Drożyński 118 - Lewek 20, 85, 99

Śląsk: Sagan - Miś, Pirga (62 Cieśla), Wdowiak, Kubiak, Aleksandrowicz (46 Uliczny), Sikorski (46 Danielik), Łuczak, Rodzik (46 Drożyński), Repski (46 Majcher), Kończak (46 Godzwon)