Śląsk walczy o frekwencję na Podbeskidziu. Kup dwa bilety, trzeci będzie gratis

Działacze Śląska przerażeni koniecznością gry u siebie tuż przed dniem Wszystkich Świętych walczą o jak najlepszą frekwencję na spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dlatego wrocławianie postanowili wprowadzić na ten pojedynek specjalną promocję.
Każdy kibic, który kupi bilety na dwa najbliższe ligowe mecze z Zawiszą Bydgoszcz i Podbeskidziem Bielsko-Biała, otrzyma za darmo wejściówkę na spotkanie z Podbeskidziem dla osoby towarzyszącej. Z promocji mogą skorzystać również posiadacze karnetów, którym także przysługuje darmowy bilet dla osoby towarzyszącej na mecz z Podbeskidziem.

Darmowy bilet można odebrać wyłącznie podczas jednoczesnego kupowania wejściówek na spotkania z Zawiszą i Podbeskidziem lub za okazaniem ważnego karnetu. By to zrobić, należy mieć ze sobą dokument tożsamości osoby, dla której odbiera się bilet, lub jej Kartę Kibica. Promocja obowiązuje od soboty we wszystkich osiemnastu punktach sprzedaży biletów na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Skąd taki pomysł władz wrocławskiego klubu? Jak wiadomo nieoficjalnie, działacze Śląska są przerażeni koniecznością gry na własnym stadionie tuż przed dniem Wszystkich Świętych. Mecz drużyny trenera Levego z Podbeskidziem wypada bowiem w czwartek 31 października o godz. 18. Wielu kibiców może już wówczas wyjechać na groby bliskich. Wrocławianie postanowili więc powalczyć o frekwencję na Podbeskidziu, wykorzystując do tego także mecz z Zawiszą zaplanowany na niedzielę 27 października (godz. 15.30).

Ceny biletów na spotkania z Zawiszą Bydgoszcz i Podbeskidziem Bielsko-Biała na trybuny B i D dla posiadaczy nowych Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł, rodzinny 33 zł), a w dniu meczu i dla osób bez nowych Kart Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy nowych Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł, rodzinny 54 zł), a w dniu meczu i dla osób bez nowych Kart Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł). Podczas meczu z Zawiszą trybuna B, decyzją wojewody dolnośląskiego, będzie zamknięta. Ma to związek z zachowaniem kiboli na piłkarskich derbach regionu pomiędzy Śląskiem a Zagłębiem Lubin.